KURUMSAL

ANASAYFA / KURUMSAL

Hakkımızda

1988 yılında faliyete başlayan Ürün Gıda Pazarlama Tic. ve San.Ltd Şti. bakliyat çeşitleriyle "doğal beslenme" nin vazgeçilmez ürünlerini sağlıklı koşullarda insanların tüketimine sunmaktadır.

Ürün Gıda Pazarlama  Tic. ve San.Ltd Şti. anadolunun doğal üretim yapılan bölgelerinde yetişen ürünleri özenle seçip 30 yıldan beri insanların sağlıklı beslenmesi için sofralarınıza taşımaktadır.

Üretimde ISO 22000 standartlarında üretim yapmaktadır.Ürettiğimiz ürünlerin insanlar ve de özellikle çocuklar tarafından tüketileceğinin bilincinde olan üretimde  sıku kalite kontolü yapılmaktadır.

Ürünlerimiz insan sağlığına uygun, emniyetli lezzetli ve uluslararası standartlara göre yüksek kalitede hazırlanmaktadır.Firmamın kendine ait 6.000 m²'lik alanda kurulmuş olan 3.000 m² 'lik kapalı alana sahiptir.Ürünleri burda hazırlayıp üretime sunulmaktadır.

Ayrıca 15 yıldan beri Mersin Serbest Bölgede de Kırgızistan menşeli fasulye ve barbunya ürünlerini sortex kalitesinde hazırlayıp Balkan ve Avrupa pazarına taşıyarak ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gurununu yaşamaktadır.